Доброго ранку, мої дорогі читачі. Сьогодні ми з вами поговоримо про цікаве заняття, розваги, про гру. Гра- це провідна діяльність, яка допомагає розвиватися дитині фізично і психологічно. 

Кожна людина грає в дитинстві і навіть коли дорослішає. Ось тільки іграшки з віком змінюються. Спочатку це брязкальця, потім кубики, конструктор, ляльки, машинки, "войнушки", "стрілялки", ось тільки останні, в наш час, відходять на другий план, тому що з'явилися планшети, ноутбуки. Це дуже погано: діти без руху, в одному положенні, на очі також напруга, та й на психіку дітей має великий вплив, особливо якщо це страшні ігри з вбивствами.

Тому бажано скоротити до мінімуму використання  планшету і ноутбуків, а більше часу проводити на свіжому повітрі. Хоча у мене є до вас теж цікава пропозиція - це відвідати наш запальний, веселий, незабутній розважальний центр "Квестманія". Тут ви зможете відпочити всією сім'єю, пограти в різні автомати, наприклад «аерохокей», де рухаються руки, ноги, ви в русі цілу гру. Також, ви зможете пострибати через віртуальну скакалку, потанцювати з допомогою автомата, при цьому відчувати ритм музики, руху. А ще у нас є мотоцикли, які приваблюють не тільки малюків, а й дорослих. Екстрім, швидкість, емоції, море вражень, а настрій взагалі гарантовано на цілий день.

Для найменших є веселий бегемотик, який ловить кульки і потрібно побільше нагодувати його. Не кажучи вже про всілякі риболовлі, биття різних акул і котиків молоточком, качалок у вигляді машинки і вертольоти, поливання водою різних привидів. Дорослі і діти також можуть пограти в баскетбол, тут потрібна точність, уважність, швидкість виконання. А ще кидання куль в лунки або боулінг. Ну і природно багатьма улюблена 4-х рівнева квест-кімната. При цьому батьки свою дитину можуть залишити і погуляти по ТРЦ Дрім Таун.

У лабіринті дитина точно не буде нудьгувати, тут він може і пострибати, полазити по тунелях, спускатися з цікавих гірок. А також є в кімнаті басейн з кульками, причому аж два, один поменше, інший побільше. Яке це райське задоволення купатися в них, покидати вгору, просто полежати в них. Одним словом, приходьте до нас і ви не пошкодуєте.

Завжди залишайтеся дітьми в душі, не в віці справа, а в стані, мрійте, ризикуйте, грайте в ігри, насолоджуйтеся життям, адже воно одне!