Ніколи ще не були на квестах і завжди думали як це?

Тоді ми з радістю вам розповімо, і мало того, покажемо! Емоції будуть зашкалювати - ми це гарантуємо! 

Квест - це дуже цікава гра з улюбленими героями Ваших дітей. Найважливішими елементами квесту є спостережливість за світом, а ключову роль в ігровому процесі відіграє розгадування головоломок і вирішення завдань, що вимагають від гравців розумових зусиль.

Всі дивилися передачу «Форд Боярд», так ось реальний квест це майже те ж саме і ваші діти зможуть стати учасниками цієї приголомшливої пригоди. Команді доведеться виконувати як дуже активні завдання, так і вирішувати головоломки, завдання та цікаві ребуси.

Наші квести дуже подобаються дітям. Як показує практика, загальні завдання змушують дітей діяти спільно, багато хто побачить і зрозуміє, що реальні гри нітрохи не гірші за ігри в Інтернеті та зрозуміють, що веселитися можна і без сучасних гаджетів.

Саме у нас в РЦ «Сюрприз» є уявне містечко для дітей під назвою «Квестманія» де діти - головні! Дорослі не можуть брати участь в ігрових активностях, але мають можливість, з гордістю, спостерігати і фотографувати своїх дітей!

За сюжетом квесту тільки в Квестманіі, Ваші діти можуть відчути себе фахівцями в різних областях, а саме: загін міліції, служба доставки, стоматолог, касир і навіть журналіст! Діти зможуть відшукати підказку у Франції, Китаї і навіть Греції і багато іншого ми готуємо для Ваших дітей.

Не чекайте, що це буде легко, але ми гарантуємо, що це буде вкрай цікаво і захоплююче!